Pivovar v Druztove

0

Historicky Pivovar Druztová ve skutečnosti nikdy nestála v atraktivní, příjemné a nádherné vesnici. Rádi bychom ho postavili s paní Sládkovou a blog s pomocí našeho zbrusu nového domu, jako by tu skutečně stál již dávno.

Každý z vás může zastavit na svých cestách a také vidět, jak pivovar vchod do budovy, stejně jako skok zahrada je vyvinut, můžete sedět, pokud počasí dovolí, a také sklenici točeného piva z Radouš.

Radous Brewery In Olsich

Druztová 50, zip 330 07

– Spustili jsme netradiční koupelny ve stylu Gaudího designu 2015 jako nedílnou součást pivovaru a jako malou poctu inovativnímu architektovi

– dokončili jsme klimatizační box, stejně jako postupujeme podobně s netradičním barem, který je již užitečný, stejně jako kohoutek piva přímo z krabice, aniž by přišel s chlazením

– Jsme v současné době vyvíjí replika typické Harrachov lesní sladovny s tradiční pivovar smokeshaft české valach druhu, kde je srdce celého pivovaru bude stát – pivovaru. Po dokončení stavby určitě otevřeme venkovní posezení v pivovarském trávníku ještě jednou.


POŘÁD MÁME DOHODU:

– Relaxační, rekonvalescenční i jedinečné masáže

jako je Breussova masáž, nebo Dornova přístup, což je mírné metoda rovnání kloubů, kyčlí a také páteře v kombinaci s unikátní masáž zad s St John je wort oil.

Po masáži může být zákazník v klidu a také se dotkl Radouše, nebo arabské kávy v jazzu, nebo obojí.

– Plnění hudebníků na alternativní scéně pivovaru

Jakmile se budova vypořádá s pivovarem mores, budeme se opět zabývat typickými nedělními hudebními odpoledne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno