O našem pivovaru

0

Začal jsem se zabývat návrhem mít malý pivovar se svým vlastním pivem již v roce 1983, v době, kdy nebylo možné vlastnit výrobní prostředky. Věci odborné zkušenosti a také nádherné minut investovali v pivovar.stahlavy, určitě sládek Miroslav Koutek stejně jako poetické filmové adaptace Hrabala Postřižin, byly nejlepší návod pro mé srdce.

Po několika rezidenčních sadách jsem pochopil, že chci mít opravdu malý profesionální pivovar, kde cokoliv funguje jako v obrovském. Proto jsem po letech splnil svůj sen.

Při výrobě většiny našich piv využíváme české základní materiály a vyzkoušené a testované technologické ošetření. Výrobu neurychlujeme chemicky ani dočasně. Používáme slad slad na tradiční hummus, Satu Mare chmel, Plzeňskou vodu, výrobek, způsob vaření mladiny, studené přenosu primárního kvašení v otevřených kádích na sklep stejně jako pomalé zrání v ležáckém skladování při teplotě úrovni téměř žádné.

Výjimkou při výběru zdrojů a výrobních postupů jsou piva, která jsou poněkud vynikající. Jsou různé druhy svrchně kvašených piv, jako jsou piva, jako je Weizen, Ale, IPA, Stout, Witbier, a tak dále

Array and price list… nebo co a přesně jak to děláme:

What we provide listed below is just a positioning preview. Vytvoříme několik trvalých druhů, ale rádi si hrajeme s neomezenými možnostmi chmele nejvíce. Proto obvykle řešíme tvorbu jednoskokových piv v kategorii piv a také IPA piv.

Naše nejnovější piva z Brewer Honza jsou v souladu s pivem:

Chmel-Light brew 12 °

Stodola TENS-pravé tažené pivo, které má všechny charakteristiky přímočaré desítky

PÁN SKOKY – svrchně kvašené série single hop piv s různými typy skoků z využívání

Pilsner Ilgner

Pilsner Ilgner

“Czech beer Moravian Maker”

to je dobrý hop-zelená klasický světlý 12 ° Plzeňského typu Piva, které je využit nebo balené jako nefiltrované, stejně jako syrové, vařené dekokčním způsobem s využitím kounický sladu z Polabí, žatecký granulovaný skoky a také vysoce kvalitní H tlak snižuje kvašení droždí.

etiketa

Nové pivo

to je polotmavé pivo, který byl vytvořen z důvodu poptávky po pivech s vyšší odstínu, ale různých odstín a také preference od většiny polotmavých piv. Technologický proces výroby se podobá našemu lehkému pivu, rozlišení je určeno použitím různých sladů.

rules stout radouš

Radoush Stout

Radoush Stout

v litovelském pivovaru jsme neustále vytvářet vynikající černé pivo, já jsem se chtěl přestěhovat do klasifikace stoutu v můj vlastní nápad, tak jsem začala připravovat opravdové černé pivo irského druh, stejně jako zcela suchá chuť. Vzhledem k tomu, že v roce 2008 jsme ho ve skutečnosti vařili v našem pivovaru. Technický pokrok a složení udržují rady jako svá tajemství. 6. jarní ceny na Zvíkově za rok 2012 získaly toto pivo 1. místo v kategorii stout. Je to samozřejmě pivo, syrové i nefiltrované.

šek na pravidla

Viliem Sheikspír

“Beer short-lived state of mind””

intuitivní pivo, občas lehké, občas polotemné, které vás omráčí něčím zbrusu novým s každou následující dávkou. Jeho složení je variabilní a je ovlivněno současným psychologickým stavem pivovarů a zdrojů, které se v té době nacházejí ve skladu. Je syrový a přirozeně nefiltrovaný a může být také někdy fermentován. Alernativou je Johnny Sheikhspír, také bez úsilí vyvinuté Stvořitelem Honza Ilgner.

etiketa Dr. Čížka

Dr. Čížek

bylinné pivo, nesoucí jméno významného šťáhlaváka, český vlastenec, lékař, botanik, stavitel, metoda, tvůrce okolí odbory, skorozakladatele metropolitní koupelny, stejně jako příkladný starosta města, Dr. Antonín Čížek, který i když ve Šťáhlavech se narodil, ale také pro posílení obec mnohé udělal. Vařené z bledého Plzeňského sladu, saazského chmele a také bylinek, které využíváme jako čerstvé nebo sušené ze sousedských zdrojů. Nevyužíváme žádné ekologické náhrady, z tohoto důvodu je jeho produkce sezónní i nevyřešená.

IPA značka

IPA značka

Radoush IPA hardrock

A.P. a. (India Pale však) je svrchně kvašené Speciální, stejně jako 16% EPM, vyrobené ve stylu anglických piv typu ale. It is very highly hop with unique chmel in four dosages at the jump brewery and at the very least when a cool. Toto výjimečné pivo se začalo vyrábět v Anglii v důsledku dlouhého výletu vodních skútrů do Indie, a také kolonisté měli co konzumovat alkohol.

ipa

Radní IPA Hard Rock

it is additionally similar to the heavily jump unique 14% EPM. V tomto případě budeme hovořit o našem přednost pivo, anglický India Pale ale, nicméně v české verzi a jen z českých zdrojů, protože pár věcí, které chceme podporovat zbrusu nové české odrůdy chmele. Jakmile nachladíme, použijeme 3 typy ve čtyřech dávkách v chmelovém pivovaru a.

etiketa štěhlavská ten

Šťáhlavská ten

“Penaltový kop do vchodu G.”

ať už zastánci G hlučný, původní katalyzátor bylo vytvořit pravdivý desítku plnější preference než typické místo toho mnohem více, jako dnes, než, jako, že, a tím tak rozvíjet vlastní osobnost tohoto piva, pomocí fascinující zdrojů a také kvalitu poskakování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno