Občané v pivovaru

0

Vili Ilgner-tzv. emeritus brewer a také ” vedoucí našeho pivovaru”

Vede směr pivovar je pokrok, vypadá po jeho dokončení technické, personální i technické operace, v současné době jen částečně vytváří pivní recepty a ve volném čase se mu podaří non-tradiční design v designu geniální designér Antonio Gaudí v jeho vlastní zásady. Nenechte Gaudího naštvat.

V následující fázi svého života se rozhodl zahájit další zvláštní pivovar, který bude sloužit nejen jako pivovar, ale také jako druh sentimentální výroby současných dějin.

Doposud jsou dokončeny hlavně záchody, ale ty jsou nezbytné a rozhodně stojí za to jít. There is a completed bar and a cooling box for saving our beers… Vítáme vás v nově vznikajícím pivovaru v Olších v Druztové!!!!!!!!!

Honza Ilgner-Principal brewer as well as graphic developer.

V současné době je nejdůležitějším členem naší pivovarnické skupiny. The main benefit is the development of new manufacturing recipes, new graphics, brand-new ideas … Kromě odchodu U Pašáka Pivovaru v Plzni, on fungoval jako výrobce Stará škola pivovar v Chudenic a spolu s domácí vaření na Radouš, generuje piva v Pivovar Příšov. Kromě klasických piv a také piv se zaměřuje na netradiční Pivní vzory a top-fermentované pivo.

Katy Amal Ilgnerová-paní Brewerová a masérka.

Vezme ideální léčba pivních specialit, které připravuje podle ní vlastní nápady, je emocionální podporu a také slunce z našeho pivovaru, nápoje, pivo a stejně tak má mnoho z jeho zajímavých alternativních aktivit, které si můžete přečíst na jeho webu. V Družtové otevřela netradiční masážní salonek s ochutnávkou Jemenské kávy, jazzem, tureckým čajem a pivovarem Radouš.

http://www.katerina-ilgnerova.cz/.

Verča Kolínková-servírka našich piv a jedinečných jídel.

Running Barn Club in Druztová. Je to opravdu správně kohoutky všechna piva, včetně piva vyrobeného Plzeňský Prazdroj, nabízí podrobnosti o pivo a zeměkoule pivo vzory, stejně jako je jisté, že návštěvníci jsou spokojeni v našem pivovaru bar. Navíc dělá vynikající limonády a také pivní pokrmy.

Korespondenční adresa a zapsaná kancelář firmy:.

DRUZTOVÁ 50, 330 07.

A poté je zde domov jedinců Starý Plzenec, všeobecně známé kulturní zařízení kultu, kde působíme.

Pivo a mošt.

a také mnoho různých otázek, a také, samozřejmě, již projednán nově vznikající pivovar ve Druztová Č. 50, kde jsme jen dotýkat pivo vyrobené v Šťáhlava, nicméně pivovar brány v Druztová je již stojí… a také ostatní se vyvíjejí.

Bůh vám žehnej!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno