Vili Ilgner- takříkajíc emeritní sládek a "řiditel teho našeho pivováru"

tel. 776 570 736

Řídí směr vývoje pivovaru, dbá na jeho kompletní technický, personální, a technologický chod, již jen částečně tvoří receptury piv a ve volné chvíli se zabývá netradiční výzdobou ve stylu geniálního architekta Antonia Gaudího ve vlastním pojetí. Ať se Gaudí nezlobí. 

V další fázi svého života se rozhodl spustit ještě jeden speciální pivovárek, který bude sloužit nejen jako pivovar, ale i jako určitý nostalgický výtvor novodobých dějin.

Zatím jsou hotové hlavně záchody, ale právě ty jsou důležité a určitě stojí za prohlídku. Je hotový výčep a chladící box pro uchovávání našich piv.......

Zveme Vás do nově vznikajícího pivovaru V Olších v Druztové !!!!!!!!!

 

Honza Ilgner -  hlavní sládek a grafik

tel. 734 567 154

Momentálně je to nejdůležitější člen našeho pivovarnického týmu. Hlavním přínosem je to tvorba nových výrobních receptur, nová grafika, nové pojetí...Mimo rezjezdu Pivovaru U Pašáka v Plzni působil jako sládek v pivovaru Stará škola v Chudenicích a kromě domácího vaření u Radouše vyrábí pivo v Pivovaru Příšov. Zaměřuje se mimo klasických výčepních piv a ležáků na netradiční pivní styly a svrchně kvašená piva.


Katy Amal Ilgnerová  - paní  sládková a masérka

tel. 776 571 736

Perfektně a s láskou se stará o specialitky k pivům, které sama podle svých nápadů připravuje, je psychickou podporou a sluncem našeho pivovaru, čepuje pivo a má také mnoho svých zajímavých alternativních aktivit, o nichž se můžete dočíst na jejích webových stránkách. V Druztové otevřela netradiční masážní salónek s ochutnávkou jemenské kávy, v džezvě, tureckým čajem a s výčepem piva Radouš.

http://www.katerina-ilgnerova.cz/

 

Verča Kolínková - servírka našich piv a speciálních pokrmů

Provozní Stodolní hospůdky v Druztové. Velmi odborně čepuje veškerá piva včetně piv z produkce Plzeňského Prazdroje, podává informace o pivech i světových pivních stylech a zajišťuje, aby hosté byli v naší pivovarské hospůdce spokojeni. Mimo to vyrábí skvělé limonády a pokrmy k pivu.

 

Korespondenční adresa a sídlo firmy:

DRUZTOVÁ 50, 330 07

 

No a pak je tu ještě Lidový dům Starý Plzenec, známé kultovní kulturní zařízení, kde provozujeme

Pivní a cider klub

a také mnoho alternativních záležitostí a samozřejmě již zmíněný nově vznikající pivovárek v Druztové č.50, kde zatím jen čepujeme piva vařená ve Šťáhlavech, ale pivovarská brána v Druztové již stojí.......a ostatní vzniká.

Dej Bůh štěstí!


tel:      776 570 736

eMail:   vilidestroj@seznam.cz

IČ:       69927286